Godziny otwarcia:

Środa – czwartek: 16:00 – 21:45

Sobota: 11:00 – 15:00

Zapisy pod nr telefonu 46 833 89 69

WELLNESS

W Naszej strefie Wellness skorzystać można z masażu:

  • grzbietu
  • kończyn górnych i dolnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy również  szereg zabiegów wspomagających odchudzanie, modelowanie ciała czy poprawy kondycji. Dzięki urządzeniu Model System Premium wykonujemy zabiegi tj.: elektrostymulacja mięśni, drenaż limfatyczny,  elektrosauna, elektrolipoliza, elektroskultur, elektronoterapia.

Elektrostymulacja mięśni – stosowana jest u osób z niewielką nadwagą, niemających czasu na czynną gimnastykę. Podczas 30 minutowego zabiegu mięśnie pracują tak jak podczas 2 godzinnego treningu na siłowni, jednak nie ulegają rozrostowi. Elektrostymulacja ujędrnia i uelastycznia skórę, redukuje tkankę tłuszczową i rozstępy, poprawia krążenie krwionośne i limfatyczne, pomaga w odtoksycznieniu organizmu. Wykonywana jest na brzuchu i udach oraz pośladkach.

Drenaż limfatyczny – ma na celu usprawnienie krążenia limfy, działa oczyszczająco. Stosowany jest u osób z obrzękami, a także podczas kuracji odchudzających i redukcji cellulitu.

Elektrosauna – zabieg polega na pobudzeniu i przyśpieszeniu aktywności metabolizmu komórek, co znacznie przyśpiesza odchudzanie.

Nasz Gabinet został również wyposażony w Platformę Wibracyjną, która jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którym brak czasu na codzienny i odchudzający fitness. Generowane przez platformę wibracje pionowe wywołują kilkadziesiąt skurczów mięśni w przeciągu minuty, dzięki czemu pobudzają do pracy niemal 100 % włókien mięśniowych, ponadto oddziaływają stymulująco m.in. na kości, stawy czy skórę.

Już w latach 40-tych XX wieku, Whedon zaobserwowana pozytywny wpływ zastosowania drgających łóżek na pacjentów z opatrunkiem gipsowym. Natomiast pierwsze urządzenie do przenoszenia fal wibracyjnych, podczas wykonywania ćwiczeń izometrycznych opracowali Rosjanie. Dzięki treningowi przy jego zastosowaniu, rosyjscy kosmonauci mogli przebywać w przestrzeni kosmicznej aż 420 dni, podczas gdy Amerykanie jedynie 120 dni.
Trening wibracyjny polega na właściwym doborze odpowiedniej częstotliwości drgań i ich amplitudy, czasu trwania jednej sesji (od 15 do 30 min.), liczby treningów w tygodniu (2-3 razy) oraz stopnia trudności ćwiczeń na platformie.

Wibrotrenig zapewnia:

  • spalanie tkanki tłuszczowej (świetne rezultaty daje w połączeniu z treningiem kardio,  np. Slim Belly) szczególnie na brzuchu, pośladkach, ramionach i udach.
  • terapię antycellulitową.
  • głęboki masaż.
  • wzmocnienie ścięgien i więzadeł.
  • uśmierzenie bólu przy chronicznych bólach kręgosłupa.
  • stymulację remineralizacji kości – zapobiega OSTEOPOROZIE.
  • regenerację organizmu.

Pływalnia Miejska "NAWA" Sp. z o. o.

ul. B. Prusa 6a

96-100 Skierniewice

NIP 836-13-31-395

tel.: 46 833 89 69; fax: 46 832 73 43

baner - plansza informacyjna PFR pion srodkowa
Skip to content